Finansų analizė

Dažnai žmonės maišo finansų analizę su buhalterine apskaita. Geras buhalteris “įsijautęs” į įmonės veiklą gali suteikti daug naudingų patarimų įmonių vadovams ir akcininkams. Tačiau dažniausiai buhalteriai patarimų nedalina. Jų darbas – teisingai ir remiantis galiojančiais teisės bei apskaitos aktais atspindėti -suskaičiuoti įmonės finansinius rezultatus, apskaityti sąskaitas, suskaičiuoti darbo užmokestį, užpildyti dokumentus.

Finansų analizė – paslauga, kuri gali padėti Jūsų verslui išgyventi, atrasti naujas galimybes, augti, persigrupuoti ir reaguoti į rinkos pokyčius.

Dažnas finansų analitikas atlieka analizę paskaičiuodamas sausus rodiklius. O norint žinoti įmonės tikrąją padėtį reikia žiūrėti ne tik į skaičius. Reikia įsijausti į jos veiklą, kalbėtis su vadovais, buhalteriais, numatyti galimus pokyčius tiek įmonės viduje, tiek rinkoje. Neabejokite, kad mes įsigilinsime į Jūsų įmonės veiklą ir pateiksime savo pastabas, atskleisime vietas, kur Jūs galite padidinti įmonės efektyvumą ir generuojamus pinigų srautus.

© 2024 UAB "Finaskaita"